Lista artykułów w kategorii : Nowoczesne systemy chowu zwierząt

Stal nierdzewna w rolnictwie

Dziś w rolnictwie można zaobserwować przełom różnych zastosowań stali nierdzewnej. Coraz więcej przedsiębiorców i rolników szuka oszczędności w dłuższej perspektywie czasu, a co za tym idzie szukają nowych materiałów. Takim materiałem jest tworzywo sztuczne ale nie wszystko może być wykonane.

Czytaj dalej

Systemy pilnowania zwierząt – nowoczesne wyposażenie ferm

Nowoczesna farma czyli systemy pilnowania, doglądania i zarządzania hodowlą zwierzęcą w gospodarstwach rolnych. Wzrastający popyt , badania nad ulepszeniem materiału genetycznego, poprawa wyposażenia ferm i dostępność względnie taniego pożywienia wszystkie te czynniki wraz ze stale wzrastającą konkurencją i coraz wyższymi.

Czytaj dalej

Nowoczesne technologie hodowli zwierząt

Produkcja zwierzęca zajmuje szczególnie miejsce w sektorze rolnictwa. Ma ona na celu dostarczenie materii organicznej oraz nawozów naturalnych, wykorzystywanych do upraw. Chcąc uzyskać jak najlepsze wyniki w hodowli zwierząt, konieczne jest zapewnienie im odpowiednich warunków bytowania. Dobrostan zwierząt gwarantuje nie.

Czytaj dalej

Biologizacja gospodarstw rolnych najlepszym sposobem na muchy

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jakim dużym problemem lub niedogodnością jest brzydki zapach na wsi powstający przy hodowli zwierzęcej. Problemem jest także ogromna liczba much które są uciążliwe i przenoszą choroby.Z wszystkimi tymi problemami można poradzić sobie w bardzo łatwy.

Czytaj dalej