Jak działamy?

Wiemy, że rolnictwo w Polsce jest już na bardzo wysokim poziomie i przy takim tępie wzrostu technologicznego i rozwoju niebawem Polska może stać się liderem w Europie. Aby tak się stało potrzebne jest ciągłe unowocześnianie gospodarstw rolnych. Nie różni się to niczym od wprowadzania technologii do przemysłu usług itd. Rolnicy chcą znać i chcą stosować nowe technologie i głównymi powodami tutaj są zmniejszenie kosztów produkcji a także nakładu czasu i pracy.

Zajmujemy się odkrywaniem, pokazywaniem oraz udostępnianiem nowych technologii wśród rolników. Wygląda to w ten sposób, że osoby które mają jakiś pomysł i są zainteresowan nową technologią, produktem lub usługą mogą do NAS napisać w zakładce „Zadaj pytanie” i opisać co ich interesuje i wtedy otrzymają informacje lub indywidualną ofertę dla swojego gospodarstwa lub mogą też zostawić adres mailowy w odpowiednim miejscu na stronie i otrzymają taką samą korzyść.

Celem tego serwisu jest to żeby każdy mógł dbać o rozwój i unowocześnianie swojego gospodarstwa z pozycji komputera lub telefonu ponieważ to ogromnie skraca czas potrzebny na załatwienie danej sprawy oraz zmniejsza koszty bo nie wydaje się na dojazdy itp. Produkty lub usługi nabywane przez internet są tańsze z racji tego, że każdy fizyczny sprzedawca lub usługodawca ma większe koszty utrzymania swoich biznesów a w internecie te koszty są mniejsze.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

<- Powrót do strony głównej