Artykuły

Ogrodzenia elektryczne firmy Pomelac sposobem na dziki!

 Pastuch elektryczny jest rozwiązaniem powszechnie znanym i od lat stosowanym przez hodowców bydła. Jednak wiedza na ten temat jest niestety w Polsce wciąż bardzo mała. Pastuchem potocznie nazywane jest całe ogrodzenie lub sam elektryzator, czyli urządzenie wytwarzające impuls elektryczny.Zasada działania.

Czytaj dalej

Nowe narzędzie dla rolników, dograne.pl

Na rynku handlu płodami rolnymi pojawiło się innowacyjne narzędzie, które pozwala odkryć możliwości współpracy, jak i potencjalną cenę oferowaną przez odbiorców i dostawców.Dograne.pl  system internetowy łączący dostawców i odbiorców produktów rolnych. Mechanizm automatycznego dopasowywania ofert, wykorzystujący współczesne możliwości systemów przetwarzania.

Czytaj dalej

Przegląd nowoczesnych gospodarstw

  Czym chrakteryzują się jedne z najładniejszych i najbardziej nowoczesnych gospodarstw rolnych w Polsce?Przede wszystkim są to:

  • Duża otwartość na nowe technologie oraz systematyczne ich wdrażanie,
  • Zmniejszanie kosztów energii elektrycznej,
  • Nowoczesne stacje mycia maszyn rolniczych,
  • Dbałość o środowisko poprzez stosowanie systemów.

    Czytaj dalej

Bezpłatna modernizacja Oświetlenia Led.

  Bezpłatna wymiana oświetlenia nie jest fikcją – jest to realne i bardzo proste rozwiązanie, które możecie Państwo zrealizować.Skrót ESCO pochodzi z języka angielskiego i oznacza Energy Saving Company, czyli firmę oszczędzającą energię.Cały proces nazywany jest „finansowaniem ESCO” i polega na.

Czytaj dalej

Drony w rolnictwie, kiedyś i dzisiaj.

Ewolucja technologii UAV (bezzałogowy statek powietrzny) w gospodarstwie i na poluCofnijmy zegar o kilka lat. Jest rok 2013. "Selfie" to najnowsze słowo w słowniku Oxford, papież właśnie zalogował się na Twitterze po raz pierwszy, a DroneDeploy to nowo.

Czytaj dalej