Dograne.pl nowe narzędzie dla rolników.

Dotychczas handel w rolnictwie odbywał się w tradycyjny sposób jednak nie zawsze tak będzie. Na rynku handlu płodami rolnymi pojawiło się innowacyjne narzędzie Dograne.pl, które pozwala odkryć możliwości współpracy, jak i potencjalną cenę oferowaną przez odbiorców i dostawców. Jest to możliwe dzięki otwartemu, algorytmicznemu mechanizmowi giełdowemu udostępnianemu rolnikom i ich partnerom całkowicie bezpłatnie.

Jak działa ta nowa platforma?

Dograne.pl  system internetowy łączący dostawców i odbiorców produktów rolnych. Mechanizm automatycznego dopasowywania ofert, wykorzystujący współczesne możliwości systemów przetwarzania informacji, eliminuje konieczność przeglądania niewspółmiernych ilości ogłoszeń i oferuje dostęp do informacji precyzyjnie dopasowanych do potrzeb określonych przez użytkownika.

Mówiąc krótko, dzięki Dograne.pl rolnik oraz każdy inny użytkownik może bardzo łatwo kupić oraz sprzedać produkty rolne po zadawalających cenach.

Jakie są inne zalety serwisu?

Mechanizm serwisu Dograne.pl obejmuje również oferty z przyszłym terminem dostępności lub zapotrzebowania na produkt, co umożliwia rozpoczęcie poszukiwań partnerów handlowych na wiele tygodni lub miesięcy przed zakończeniem cyklu produkcyjnego. To w sposób znaczący zwiększa szanse na uzyskanie bardziej korzystnych warunków współpracy.

W Dograne.pl proces kojarzenia partnerów biznesowych nie kończy się na samym znalezieniu odpowiedniego kontrahenta. System wspiera dokończenie współpracy między dopasowanymi stronami na warunkach przez nich określonych. Na każdym etapie uzgodnień użytkownicy dopasowanych ofert są automatycznie powiadamiani o istotnych zmianach w ofercie, np. o indywidualnie zaproponowanej przez kontrahenta cenie. W ten sposób rolnik może sam podejmować decyzje w przejrzystym i komfortowym dla siebie środowisku.

Dlaczego Dograne.pl to dobry wybór?

Całość funkcjonalności jest udostępniana w przejrzystym i zwięzłym interfejsie, który został całkowicie pozbawiony wszelkich elementów nie związanych z głównymi zadaniami systemu, w szczególności nie zawiera żadnych form reklamy. Platforma pozwala handlować produktami wytworzonymi w rolnictwie w bardzo prosty, jasny i korzystny sposób.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , aby pisać komentarze.