Dron do oprysków DJI Agras.

Agras MG-1S to innowacyjny dron przystosowany o oprysków. Jest to dron dla rolnictwa, który łączy w sobie wiele nowatorskich technologii DJI, w tym nowy kontroler lotu A3 i system radarowy, który zapewnia dodatkową niezawodność podczas lotu. System opryskowy i czujnik przepływu zapewniają dokładne działanie.

Jak używać tego nowoczesnego drona do oprysków?

W połączeniu z MG Intelligent Operation Planning System i DJI Agriculture Management Platform,użytkownik może planować operacje, zarządzać lotami w czasie rzeczywistym i ściśle monitorować działanie drona. MG-1S to dron o wysokich osiągach, oferujący wszechstronne rozwiązania do pielęgnacji rolniczej.

Czy Agras jest bezpieczny?

Dron rolniczy DJI Agras wyposażony w zaawansowany kontroler lotu A3, MG-1S jest w stanie zapewnić wysoki poziom niezawodności. Jego algorytm został zoptymalizowany pod kątem wykorzystania w rolnictwie,zapewnia stabilny  lot nawet z płynami. Ponad to nadmiarowy projekt A3 obejmuje podwójne kompasy. Jeśli wystąpi błąd w jednym czujniku, system automatycznie przełączy się na drugi czujnik, aby kontynuować bezpieczny i niezawodny lot.

Na korpusie umieszczone są trzy precyzyjne radary mikrofalowe, z przodu, z tyłu i pod spodem zbiornika opryskiwacza. Radary z przodu i z tyłu wykrywają teren, umożliwiając dronowi regulację jego wysokości w przybliżeniu. Radar skierowany w dół zapewnia wysoką precyzję wysokości. Podczas skanowania radarów, MG-1S jest w stanie dostrzec zmianę terenu, dostosować wysokość i utrzymać wysokość nad uprawami.

Czy opryskiwanie jest efektywne?

Nowy system opryskiwania umożliwia dokładniejsze wykonywanie zabiegów. Dzięki dwóm kompatybilnym pompom sterującym osobno przednią parą i tylną parą dysz, dostępne są teraz trzy tryby opryskiwania: natryskiwanie w przód, rozpylanie wsteczne i pełne opryskiwanie. Nowy czujnik ciśnienia i czujnik przepływu monitorują prędkość natryskiwania w czasie rzeczywistym, realizując dynamiczne sterowanie prędkością i ilością rozpylania podczas pracy. Dysze z przedłużonymi wysięgnikami natryskowymi zostały wykorzystane do lepszego  przepływu  powietrza w dół. Ten system natryskowy teraz bardziej precyzyjnie reaguje na polecenia, dokładność i skuteczność operacji natryskiwania.

 

Dron do oprysków

DJI Agras MG-1

Czy użytkowanie tego drona do oprysków jest trudne?

Kontroler MG-1S posiada jasny wyświetlacz 5,5 cala / 1080p, który jest widoczny nawet w silnym świetle słonecznym. Dzięki wbudowanemu systemowi planowania operacji użytkownicy mogą korzystać z kontrolera w celu zwiększenia wydajności pracy. Akumulator kontrolera obsługuje czas pracy do 5 godzin, umożliwiając długotrwałe działania na zewnątrz.

Planuj i edytuj ścieżki lotu inteligentnie za pomocą MG-1S. Po ustawieniu ilości cieczy dla obszaru ten dron do oprysków obliczy dla Ciebie pozostałe parametry, zwiększając wygodę. Możesz także wybrać tryb Efficient Mode i Intensive Spraying dla różnych potrzeb operacyjnych.

Drony w rolnictwie mogą być stosowane nie tylko do oprysków.

Przykładowe zastosowanie dronów rolniczych:

– obserwacja z powietrza, np: upraw niszczonych przez zwierzęta, upraw wielohektarowych oraz trudno dostępnych, stawów i jezior z rybami.

Zobacz ofertę DRONÓW klikając w poniższy  baner.

Dron

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , aby pisać komentarze.