Oświetlenie led przemysłowe i jego wymiana

Dzisiaj możemy bezpłatnie wymienić stare lampy na oświetlenie led przemysłowe uzyskując przy tym duże oszczędności za energię elektryczną. Jest to realne i bardzo proste rozwiązanie, które możecie Państwo zrealizować. Skrót ESCO pochodzi z języka angielskiego „Energy Saving Company”, i oznacza firmę oszczędzającą energię.

Jak wygląda proces wymiany oświetlenia led?

Cały proces nazywany jest „finansowaniem ESCO” i polega na tym, że zakup oświetlenia dokonywany jest przez producenta oświetlenia, natomiast beneficjent (np. gmina, wspólnota, firma) spłaca zakup z oszczędności, które powstaną po wymianie oświetlenia na LED dzięki mniejszemu zużyciu energii elektrycznej.
Kluczowym walorem finansowania ESCO jest fakt, że beneficjent jest zawsze na wygranej pozycji – nie ponosi żadnego ryzyka, ani żadnego kosztu. Całkowity koszt modernizacji starego oświetlenia na oświetlenie led przemysłowe pokrywa nasza firma, a następnie kompensuje go z częścią oszczędności uzyskanych przez beneficjenta. Już od pierwszego dnia używania oświetlenia LED, beneficjent generuje oszczędności rzędu 70%. Okres spłaty trwa zazwyczaj 2 lub 3 lata, natomiast gwarancja na produkty LED to 3 do 5 lat . Cały proces zostaje zatem sfinalizowany w okresie gwarancyjnym. Beneficjent nie ponosi więc żadnego ryzyka!

 

Lampa led

Lampa przemysłowa LED

Do kogo skierowana jest oferta nowego oświetlenia przemysłowego LED?

Oferta ESCO skierowana jest zarówno dla podmiotów państwowych (miasta, gminy, obiekty publiczne), społecznych (wspólnoty mieszkaniowe) jak i prywatnych (hale magazynowe i produkcyjne, biura, sklepy wielkopowierzchniowe itd.).


Jakie są korzyści zastosowania nowych lamp przemysłowych LED?

✓ korzyści finansowe – opłaty za energię elektryczną zmniejszają się nawet o 70-80%;
✓ poprawa bezpieczeństwa na drogach lub poprawa warunków pracy w halach i magazynach, poprzez oświetlenie zapewniające mocniejszy strumień światła;
✓ całkowicie darmowa wymiana oświetlenia na najnowsze lampy LED o żywotności szacowanej nawet na 10 lat;
✓ zminimalizowanie kosztu utrzymania oświetlenia, dzięki braku wymian i napraw;

Gdzie uzyskać informacje?

O możliwość wymiany starego oświetlenia na nowe oświetlenie LED przemysłowe, można pytać na stronie rolnikszukatechnologii.pl za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz ofertę OŚWIETLENIA LED klikając w poniższy  baner.

Oświetlenie przemysłowe Led

 

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany , aby pisać komentarze.