Bezpłatna modernizacja Oświetlenia Led.

 

 

Bezpłatna wymiana oświetlenia nie jest fikcją – jest to realne i bardzo proste rozwiązanie, które możecie Państwo zrealizować.

Skrót ESCO pochodzi z języka angielskiego i oznacza Energy Saving Company, czyli firmę oszczędzającą energię.

Cały proces nazywany jest „finansowaniem ESCO” i polega na tym, że zakup oświetlenia dokonywany jest przez producenta oświetlenia, natomiast beneficjent (np. gmina, wspólnota, firma) spłaca zakup z oszczędności, które powstaną po wymianie oświetlenia na LED dzięki mniejszemu zużyciu energii elektrycznej.
Kluczowym walorem finansowania ESCO jest fakt, że beneficjent jest zawsze na wygranej pozycji – nie ponosi żadnego ryzyka ani żadnego kosztu. Całkowity koszt modernizacji pokrywa nasza firma, a następnie kompensuje go z częścią oszczędności uzyskanych przez beneficjenta. Już od pierwszego dnia używania oświetlenia LED, beneficjent generuje oszczędności rzędu 70%. Okres spłaty trwa zazwyczaj 2 lub 3 lata, natomiast gwarancja na produkty LED to 3 do 5 lat . Cały proces zostaje zatem sfinalizowany w okresie gwarancyjnym. Beneficjent nie ponosi więc żadnego ryzyka!

Oferta ESCO skierowana jest zarówno dla podmiotów państwowych (miasta, gminy, obiekty publiczne), społecznych (wspólnoty mieszkaniowe) jak i prywatnych (hale magazynowe i produkcyjne, biura, sklepy wielkopowierzchniowe itd.).
Korzyści dla klienta

✓ korzyści finansowe – opłaty za energię elektryczną zmniejszają się nawet o 70-80%,,
✓ poprawa bezpieczeństwa na drogach lub poprawa warunków pracy w halach i magazynach, poprzez oświetlenie zapewniające mocniejszy strumień światła,
✓ całkowicie darmowa wymiana oświetlenia na najnowsze lampy LED o żywotności szacowanej nawet na 10 lat
✓ zminimalizowanie kosztu utrzymania oświetlenia, dzięki braku wymian i napraw.

Ostatnie wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz